Sunday, December 20, 2009

Candy , candy , candy ...

Hello again:) In looking inspiration for making cards for christmas i find few nice blogs made by very talented Polish Girls.  Scrapbooking Rudlis , Pasjoneria or Scrappassion are just few from many what i find in past few weeks. Thanks to them i find aswell few polish stores where i can find lovely papers and stamps in polish. Now i will can make cards with lovely stamps with sentiments in polish .

Witam ponownie:) W poszukiwaniu inspiracji do robienia kartek na święta znalazłam kilka fajnych blogów robionych przez bardzo utalentowane Polskie Dziewczyny. Scrapbooking Rudlis, Pasjoneria czy Scrappassion to tylko kilka z wielu które znalazłam w ostatnim czasie. Dzięki nim znalazłam również kilka polskich sklepów które mają w ofercie pięne papiery i stemple po polsku. Dzięki nim bedę mogła robić kartki z pięknymi stemplami z życzeniami po polsku.First from that stores is I Love Scrap . On 15th december that store had his 1st birthday. And from that occasion is doing birthday candy . End's 23rd december .

Pierwszym z tych sklepów jest I Love Scrap. Piętnastego grudnia sklep obchodził swoje pierwsze urodziny . I ztej okazji organizuje urodzinowe candy . Losowanie 23go grudnia.Store Craft Shop is making candy aswell . But occasion is 21st birthday of Miako on 29th december. To win is 21% off on next shopping. Results will be on 30th december.

Sklep Craft Shop również organizuje candy . Ale okazją są 21 urodziny Miako 29 grudnia. Do wygrania jest 21% zniżki na następne zakupy. Wyniki zostaną podane 30 grudnia.


Rybiooka have over 33 000 hits on her blog , post Post # 333 and soon will have 1st birthday of her blog aswell . And from that occasion she doing candy too  .

Rybiooka osiągneła ponad 33 000 odsłon na jej blogu , zamieściła Post # 333 i wkrótce będzie obchodzić pierwsze urodziny jej bloga. I z tej okazji postanowiła zrobić candy .

Its time for me to get ready for another week in work . I will work even longer hours in this week and i need make some cooking for Christmas so i dont think that will be able post anything till next week. So i wish u all
Very Merry Christmas

Nadszedł czas dla mnie by się przygotować na nstępny tydzień w pracy. W tym tygodniu będę pracować więcej godzin i muszę przygotować kilka pyszności na święta więc nie sądzę , że znajdę czas by zamieścić coś nowego do przyszłego tygodnia. Więc chcę wam szystkim życzyć
Wesołych ŚwiątSunday card - Hawaii Santa . Niedzielna kartka - Mikołaj z Hawajów.

Hello :) Christmas time start in this week in my job and we are very busy . Thats why i didnt really have time to do anything new. Even i didnt find to much time for posting card what i made in last weekend.

Cześć :) świąteczny czas się rozpoczął w mojej pracy i jesteśmy teraz bardzo zapracowani. I to jest powodem przez który nie miałam czasu na zrobieni niczego nowego. Nawet nie znalazłam czasu by zamieścić kartke którą zrobiłam w ostatni weekend.

In last weekend i made a card for my boyfriend's dad Ted and his wife Lani. I made that card using Card Positioning Systems number 146. But its to late now.

W poprzedni weekend zrobiłam kartkę dla taty mojego chłopaka , Teda i jego żony Lani.. Zrobiłam tę kartkę posługując się projektem z Card Positioning Systems numer 146. Ale jest już za późno .I used stamp what i get from Lani :)

Urzyłam stempla który dostałam od Lani :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...