Friday, July 9, 2010

Dla Mamy . For Mum .

Hello :) 
Today I want to show you a card which I made for my mum on Mother's Day. I know , I know , its july and I'm showing all of you a  card for Mothers Day . Im late with my blog but its safe to say my mother recieved the card on time :)
 Witam:)
Dzisiaj chcę wam pokazać kartkę którą zrobiłam dla mojej mamy z okazji Dnia Mamy. Wiem , wiem jest lipiec a ja pokazuję wam kartkę z okazji Dnia Mamy. Na blogu jestem spóźniona ale mogę was zapewnić , że moja mama dostała kartkę na czas :) 

I should mention to everybody who isn't from Poland that Mother's Day is always on the 26th of May so my timing isn't so bad. If your wondering why I'm showing the card now its because I recently relocated and during the whole process of packing , moving and unpacking I lost the USB cable for my camera . I have my cable back so all the  pictures of my cards that I made shortly before  relocating which couldn't be transferred from my camera to my computer is  now available and I'm excited to share all my projects with you :)

Nie muszę chyba przypominać , że Dzień Mamy jest 26-go maja. Jeśli się zastanawiacie dlaczego pokazuję te kartkę dopiero teraz to śpieszę z wyjaśnieniem, że niedawno się przeprowadziłam i podczas całego pakowania , przeprowadzania i odpakowywanie kabel USB od mojego aparatu zaginął. Odnalazłam kabel więc wszystkie zdjęcia projektów które zrobiłam przed przeprowadzką i po niej , a których nie mogłam przenieść do komputera są już dostępne i nie mogę się doczekać by pokazać wam co jeszcze stworzyłam.

2 comments:

Barbara said...

śliczne są te "starociowe" obrazki,które umieszczasz na kartkach.Pomalowanie ich crackle dodaje uroku :)

Agnieszka said...

Właściwie to nie crackle tylko kilka warstw UTEE po wyjęciu z zamrażarki :) Dziękuję za odwiedziny :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...