Thursday, November 11, 2010

Kartki z Dmuchawcem i nowi współlokatorzy:)/ Cards with dafodill and new roomates:)

Witam , Witam :) 
W październikowym numerze magazynu Craft Stamper   Joanne Wardle pokazała kartki w których wykorzystała tylko tusze distress, stemple i kartki samoprzylepne. Jej kartki bardzo mi sie podobały więc zaczęłam też je robić i mi się ta technika tak spodobała , że wyszła mi z tego mała produkcja masowa. 

Hello , hello :) 
In october issue of Craft Stamper Joanne Wardle show crads made ony with Distress Inks , stamps and Post-It notes. I loved her cards so much that i decided to make few aswell . I loved this technique so much that it came small mass production of them .
 Wykorzystałam stempel Dmuchawiec oraz stemple z życzeniami z Lemonade Stamps.

I used Dafodill stamp and sentences from Lemonade Stamps .A teraz o moich nowych współlokatorach:) 
And now about my new roomates :) 

Oto Milli i Felek .
Thats Milli and Felek.
Ponad miesiąc temu wracając do domu po pracy bardzo ruchliwą ulica usłyszałam piskliwe miauczenie dochodzące spod jednego z krzaków akacji. Gdy podeszłam by zobaczyć kto tak miauczy okazało się , że był to mały czarny kociak. 
Little over month ago going back home from work on very busy road I heard meowing from under acacia bushes. When I get there to see who is meowing so badly I  found there small black kitten .
 Milli w dniu w którym ją znalazłam .
Milli in day when I found her.  
 Kilka dni później. 
Few days later.
Tutaj robi bałagan pod łóżkiem . 
Here shes is doing mess under bed. 
    Telemaniak :)
 Po jakimś czasie Milli stała się troszkę zbyt agresywna ( oh te pazurki ...) z powodu mojej nieobecności w domu ( praca ) więc zdecydowałam , że przyda jej się towarzystwo. W supermarkecie Petmania co środę organizują akcję Adopt a Pet. Okazało się , że mają tam dość spory wybór szczeniaków i kotków różnych ras i maści . Za niewielką dotację można wybrać sobie dowolnego . A był to trudny wybór . Uwielbiam koty i nie byłam pewna którego powinnam wybrać. Wybrałam białego kotka z szarą plamką między uszami . 
After some time Milli became bit too agresive ( oh those nails) beacuse she was alone when I was at work so I decided that she would use some company. In supermarket Petmania on every wednesday is Adopt a Pet day . They had there many pups and kittens in many colors , age and breed . For small donation everyone can choose one cat or dog for company. It was hard to decide whitch one I should choose. I love cats. I choose white cat with grey spot between his ears. 
 Nazwałam go Felek. Tutaj jest jeszcze w pudełku w którym go przyniosłam . 
I named him Felek. Here still in box in withc I bring him to home.
 Felek jest z nami dopiero od tygodnia.  Chciałabym powiedzieć , że ma się dobrze ale niestety nie mogę tego powiedzieć . Niestety ma infekcję oka. Dostaliśmy kropelki do oczu i zakraplamy je dwa razy dziennie . Felek oczywiście tego nie lubi. 
Felek is with Us only from week . I wish to say that he is great but i cant . He got eye infection and now we need apply to his eyes drops what he really dont like . 
Razem z Milli bawią się i broją . Są świetnym towarzystwem dla siebie i dla mnie. 
Together with Milli they play and make mess. They are great company for themselfs and for me. 
Na koniec wideo z pierwszego momentu jak się poznali . 
On the end video from first moment when they meet .
   

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...